top of page
Adsız tasarım (21).png

Hizmetlerimiz

Metal ürünlerinizin ebatlanması, bükümü, perfore edilmesi ve daha bir çok işlemi için bize gövenebilirsiniz.

Rulo Dilme

Dilme hatlarımızda alüminyum ve galvaniz rulolarınız belirtilen ölçülerde minimum toleranslarla dilinebilmektedir.

Giyotin Kesim ve CNC Apkant (Büküm)

Her çeşit sacınız, uzunluk, kalınlık,büküm hassasiyeti ve alaşım bilgileri doğrultusunda, istenilen ölçülerde küçük parçalar için bile maksimum hassasiyet ile hatasız olarak; Hidrolik giyotin makasla kesilebilmekte CNC Apkant Presle bükülebilmektedir.

Folyolama Film Kaplama

Sacyada alüminyum yüzeylerinin, nakliye, fason işçilik uygulamaları, montaj vb. operasyon süreçlerinde çizilme, kirlenme vb. dış etkenlerden korunmasını sağlamak üzere 40 ila 80 micron kalınlıklarında film kaplama uygulanmaktadır.

Boy Kesme

Boy Kesme hatlarımızda alüminyum ve galvaniz rulolarınız belirtilen ölçülerde minimum toleranslarla boy kesimi yapılmaktadır.

cnc-machine-icon-2.png

Lazer Kesim

Çelik, krom, , paslanmaz çelik, alüminyum ve alaşımları vb. malzemelerin kesme işlemleri özellikle Autocad programının kullanımının sağladığı avantajlar ile daha kısa sürede yapılmakta ve parçalar aynı anda takımlar halinde kesilebilmektedir.

Delikli(Perfore) ve Genişletilmiş Sac

Levha veya Rulo olarak; Alüminyum, Galvaniz, DKP ve Paslanmaz ürünlerinehazır veya isteğe göre imal edilebileceğimiz kalıplarımızla perfore işlemi ve
  genişletme işlemi yapmaktayız.

Eloksal Kaplama

Eloksal tabakasının aşınmaya çok dayanıklı olması ve renklendirilebilmesi alüminyuma üstün nitelikler kazandırmakta ve böylece mimari uygulamalar da dâhil birçok sektörde kullanımını yaygınlaştırmaktadır. 

Boyama

Levha Boyama Levhalarınız elektrostatik toz veya polyester fırın boya uygulamaları ile dilediğiniz RAL kodlarına boyanabilmektedir.

Bobin Boyama Rulo halinde sarılmış olan sac yada alüminyum metallere uygulanan yüksek otomasyona dayalı bir boyama prosesidir. 

kaynak.png

Alüminyum Kaynak

Alüminyum ve alüminyum alaşımları ergitme kaynak yöntemleri ile kaynak yapılabilir. Çeliklere kıyasla alüminyum malzemeleri kaynak yaparken, malzemeye has bazı özellikler dikkate alınmalıdır Alüminyum; kaynak metodu, birleştirme şekli ve dolgu metali belirlendikten sonra kolay kaynak edilebilen bir metaldir.

Yüzey Taşlama / Fırçalama (Satine)

Alüminyum ve paslanmaz ürünlerinizde yüzey taşlama yöntemi ile, fırça derinliğine bağlı olarak istenilen dekoratif yüzey görüntüsü elde edilmektedir.

Plaka Ebatlama

Alüminyum hadde plakalar müşteri taleplerine göre ebatlanabilmektedir.

bottom of page